Bilety

Konkurs „70 lat z Gdańskim Zoo”

Konkurs „70 lat z Gdańskim Zoo”

Z okazji urodzin zapraszamy was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „70 lat z Gdańskim Zoo”.

Gdańskie zoo przez 70 lat  swojej działalności stało się ważnym punktem na mapie Trójmiasta. Jest to miejsce wspólnych spotkań, wycieczek klasowych oraz spacerów. Chcielibyśmy zebrać Wasze wspomnienia związane z tym miejscem i umieścić na wspólnej tablicy pamiątkowej. W grę wchodzą zarówno zdjęcia zwierząt, obiektów jak i takie, w których to Wy jesteście na pierwszym planie. Zależy nam żeby uzupełnić wszystkie dekady, dlatego zachęcamy do uczestnictwa zarówno młodsze jak i starsze pokolenia.

Format zdjęcia dowolny, preferujemy wersje elektroniczną, ale może też być oryginał. Ważne jest nawiązanie do tematu konkursu. Liczy się również jakość i kreatywność. Liczymy na piękne fotografie, które dopełnią historię naszego zoo. Zdjęcia można wysłać drogą mailową (marketing@zoo.gda.pl), do gdańskiego zoo (pocztą na adres ul. Karwieńska 3, 80-328 Gdańsk) lub osobiście zostawiając prace w dyżurce ochrony, przy głównym wejściu do zoo). Wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz podpisane zgody należy wysłać na adres zoo lub drogą mailową z podpisem elektronicznym. Wybierzemy 3 zwycięskie fotografie (nagroda główna oraz dwie nagrody dodatkowe), ale nie wykluczamy wyróżnień. Wybrane przez nas zdjęcia zawisną na historycznej tablicy pamiątkowej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 maja 2024 r. Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi 10 maja br.

Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się osobiście.

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich.

W formularzu zgłoszeniowym należy podać imię i nazwisko uczestnika, tytuł zdjęcia oraz datę i miejsce wykonania (w ostateczności wystarczy orientacyjny rok i miejsce). 

Regulamin konkursu fotograficznego » formularz zgłoszeniowy »

Partner Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego

Przyjaciele ZOO

Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość usług. Jeśli nie dokonasz zmian w ustawieniach przeglądarki dotyczących plików cookies, będą one automatycznie zapisywane na Twoim urządzeniu. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.