Bilety

Zrób Swoje Małe Zoo

Zrób Swoje Małe Zoo

Wszystkim fanom Małego Zoo chcielibyśmy nieco przybliżyć sylwetki jego mieszkańców. Od teraz będziecie mogli stworzyć własnego ulubieńca z filcu i mieć zawsze przy sobie lub zabrać go na kolejną wycieczkę do naszego zoo. Najmłodsi niech poproszą o pomoc rodziców.

Zaczniemy od naszego koziołka Ptysia. Przywódcy naszego stada. Nie tylko największy, ale także najsilniejszy z grupy. Mimo władzy i pozycji lidera jest on bardzo sympatyczny w stosunku do ludzi, lubi głaskanie po karku i masaże grzbietu.


Co będzie potrzebne?

  • nożyczki
  • igła
  • nitka
  • 3 kolory filcu: brązowy, żółty, biały
  • długopis

Wydrukujcie szablon, a następnie wytnijcie „Ptysia”. W następnych krokach będzie trzeba odrysować kształt szablonu na filcu, a następnie starannie wyciąć elementy. Tak przygotowane kształty pozostaje zszyć tak, żeby powstał „Ptyś”.

Dokładną instrukcję „krok po kroku” znajdziecie na zdjęciach pod spodem.

Partner Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego

Przyjaciele ZOO

Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość usług. Jeśli nie dokonasz zmian w ustawieniach przeglądarki dotyczących plików cookies, będą one automatycznie zapisywane na Twoim urządzeniu. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.