Bilety

Odkrywca – Zdobywca gdańskiego ZOO

Odkrywca – Zdobywca gdańskiego ZOO

Czy wiesz, że w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym żyje ponad 150 różnych gatunków zwierząt?! Wśród nich znajdziecie między innymi króla zwierząt, najliczniejsze stado pewnych afrykańskich ptaków, a także największe ssaki żyjące na ziemi. Brzmi tajemniczo? Dlatego warto przyjrzeć się tym zwierzętom z bliska. Przekonać na własne oczy jak spędzają czas i co lubią jeść. A przy okazji zwiedzania ZOO możecie się pobawić i czegoś nauczyć, biorąc udział w specjalnie przygotowanej grze terenowej „Odkrywca gdańskiego ZOO”.

Start/meta gry znajduje się przy wybiegu słoni, niedaleko głównego wejścia do ZOO.

Kontakt: tel. 574699311, e-mail: kontakt@odkrywcazdobywca.pl

To początek przygody, która zapewni dobrą rodzinną zabawę i zachęci dzieci do zdobywania wiedzy. Każde dziecko biorące udział w zabawie otrzymuje bezpłatną papierową mapę obiektu z zaznaczonymi punktami, w których ukryte są „skarby”. Po znalezieniu zaznaczonego na mapie punktu, mały podróżnik przybija pieczątkę, aby potwierdzić odnalezienie ukrytego celu. Na uczestników zabawy czekają unikatowe nagrody – tytuł i bezpłatna legitymacja Odkrywcy Zdobywcy. Chętni mogą zakupić dodatkowe gadżety: medal, książki i czasopisma edukacyjne, magnesy pamiątkowe i wiele innych.

Zatem Odkrywcy – Zdobywcy: mapki w dłoń i ruszajcie na podbój niesamowitych miejsc.

I pamiętajcie: zbierajcie wiedzę w szkole, a na trasę z mapą odkrywców wyruszajcie do gdańskiego ZOO z klasą lub z rodziną!

Gra Odkrywca-Zdobywca dostępna jest od maja do końca września. W lipcu i w sierpniu codziennie, a w pozostałe miesiące w weekendy i dni świąteczne.

Kontakt: tel. 574699311, e-mail: kontakt@odkrywcazdobywca.pl

Partner Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego

Przyjaciele ZOO

Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość usług. Jeśli nie dokonasz zmian w ustawieniach przeglądarki dotyczących plików cookies, będą one automatycznie zapisywane na Twoim urządzeniu. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.