Bilety

Wesprzyj ZOO

Wesprzyj ZOO

W gdańskim ZOO zamieszkuje prawie 800 zwierząt reprezentujących ponad 150 gatunków z całego świata, także te szczególnie zagrożone wyginięciem. Codziennie dbamy o ich kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki Twojemu wsparciu możemy sprawić, że będzie im jeszcze lepiej!

Adopcja zwierząt i sponsoring

LYNX Fundacja Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego prowadzi program honorowej adopcji zwierząt w Gdańskim ZOO oraz zajmuje się współpracą z Partnerami i Sponsorami

Przejdź na stronę fundacji LYNX

Darowizny

Możesz przekazać darowiznę, w dowolnej kwocie, na konto bankowe Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego o numerze: 88 1240 1268 1111 0010 3859 7339. W tytule przelewu można wpisać ogólnie „Darowizna na rzecz utrzymania zwierząt w ZOO” lub podać konkretny gatunek, który chcesz wesprzeć.

Dziękujemy i do ZOObaczenia 🙂

Partner Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego

Przyjaciele ZOO

Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość usług. Jeśli nie dokonasz zmian w ustawieniach przeglądarki dotyczących plików cookies, będą one automatycznie zapisywane na Twoim urządzeniu. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.